Seniorzy 60+ z gminy Żukowo zapraszani na trzydniową wycieczkę do Sandomierza przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 lat, mieszkających na terenie gminy Żukowo, na niezapomnianą podróż do malowniczego Sandomierza. Ta propozycja pochodzi od Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie, który chce umożliwić starszym osobom odkrycie tego pełnego historii i kultury miasta.

Planowany termin tej trzydniowej wyprawy to dni pomiędzy 17 a 19 maja 2024 roku. W ramach programu wycieczki przewidziane jest zwiedzanie Starego Miasta w Sandomierzu oraz odwiedzin w Muzeum Ojca Mateusza. To nie jedyna atrakcja – uczestnicy wyprawy będą mieli także okazję zwiedzić Opatów oraz Góry Pieprzowe. Ta wyprawa to nie tylko okazja do odkrycia nowych miejsc, ale także możliwość spędzenia czasu w towarzystwie innych entuzjastów podróżowania.

Jeżeli jesteście zainteresowani uczestnictwem w tej wyprawie, nie zwlekajcie! Dołączcie do nas i wspólnie stwórzmy bezcenne wspomnienia.

Koszt udziału w tej wycieczce wynosi 1000 zł od osoby. Wszelkie szczegóły dotyczące wyjazdu oraz zapisów można uzyskać pod numerem telefonu 790 270 320. Zapisy na tę wycieczkę rozpoczynają się już 6 maja.