Sandomierski Ratusz zaprasza na IX edycję tradycyjnego Kiermaszu Mikołajkowego

Niebawem, już 10 grudnia, staromiejski Rynek w Sandomierzu zamieni się w świąteczny bazarek, pełen lokalnych produktów i świątecznej atmosfery. To już dziewiąta odsłona popularnego Kiermaszu Mikołajkowego, który organizują miejscowe władze.

Wszyscy zainteresowani wystawieniem swoich produktów na kiermaszu powinni zgłaszać chęć udziału do 1 grudnia. Właśnie do tego dnia akceptowane są zgłoszenia od potencjalnych wystawców. Po tym dniu niestety nie będzie możliwości zgłoszenia swojej obecności na wydarzeniu.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną. Biorąc pod uwagę specyfikę wydarzenia, organizatorzy z góry określili asortyment, jaki może być prezentowany na stoiskach. Zależy im bowiem, aby wszystko co oferowane jest na kiermaszu, nawiązywało do świątecznej tematyki.

Z tego powodu poszukiwani są wystawcy oferujący takie produkty jak choinki, ozdoby i stroiki świąteczne, rękodzieło, zabawki dla dzieci, a także różnego rodzaju słodycze typu miód i przyprawy. Dzięki takiemu asortymentowi kiermasz niewątpliwie wprowadzi wszystkich odwiedzających w prawdziwie świąteczny nastrój.