nowe osiedle

Mieszkańcy nowego osiedla niezadowoleni. O co chodzi?

Mieszkańcy nowego osiedla w Sandomierzu mają mały kłopot. Chodzi oczywiście oto, że miejsce ich zamieszkania stało się także miejscem budowy. Cały czas pracują dźwigi i inne maszyny budowlane, które zakłócają im spokój. Mieszkańcy skarżą się, że nie mogą normalnie dojść do swoich do domów, bo na każdym kroku trwają jakieś prace. Jest to wbrew pozorom poważny problem, bo każdy człowiek potrzebuje dogodnych warunków, aby spokojnie żyć, wykonywać pracę i dbać o swoje gospodarstwo. Oczywiście miasto zdaje sobie z tego sprawę i konieczne będzie podjęcie odpowiednich kroków.

Patologiczna deweloperka zbiera swoje żniwo w wielu miejscach w Polsce. Przykładem może być chociażby niedawna sytuacja z Władysławowa.

Nowe osiedle w Sandomierzu

O jakie osiedle chodzi? Mowa oczywiście o ul. Okrzei, gdzie w ostatnich latach bardzo dużo osób kupowało sobie mieszkania. Jest to dogodne miejsce dla tych, których stać na swój własny kont. Mieszkania w pierwszym bloku bardzo szybko się rozeszły, choć lokale nie należały wcale do tanich. Wszyscy wiemy, jak trudna jest sytuacja mieszkaniowa Polaków i że mało kogo dzisiaj stać na odpowiednio duże mieszkanie. Tę trudną sytuację bardzo chętnie wykorzystują deweloperzy, którzy żerują na problemach Polaków i jak widać bardzo im się to opłaca, ponieważ zarabiają na tym naprawdę wielkie sumy.

Co zrobi miasto?