Emerytura po latach pracy – dyrektor sandomierskiego oddziału Banku PKO BP kończy swoją karierę

Janusz Sochacki, uznany dyrektor Banku PKO BP w Sandomierzu, który przez imponujące 26 lat stał na czele tej instytucji, zdecydował się na zasłużony odpoczynek i przejście na emeryturę. Choć mógł podjąć tę decyzję już dwa lata wcześniej, niezwykle silny zespół, którym zarządzał, sprawił, że wybór ten nie był łatwy.

Sochackiego żegnali współpracownicy oraz cała załoga sandomierskiego oddziału banku. Spotkanie pożegnalne, wypełnione licznymi niespodziankami – w tym specjalnie przygotowanym tortem – było pełne emocji i ciepłych słów skierowanych do odchodzącego na emeryturę dyrektora.

Pożegnanie dyrektora Sochackiego miało miejsce w Restauracji Królewska i mogło być wzorem dla wielu podobnych uroczystości. W sobotnie popołudnie zgromadzili się tam nie tylko aktualni członkowie załogi banku, ale także byli współpracownicy Sochackiego. Wśród gości znaleźli się także przedstawiciele dyrekcji i pracownicy z regionu małopolsko-świętokrzyskiego.

Od 1998 roku Janusz Sochacki pełnił funkcję dyrektora Oddziału PKO BP w Sandomierzu. Przez te lata doprowadził do znaczącego rozwoju oddziału, szczególnie w aspekcie obsługi klientów. Z jego wkładem, oddział banku stawał się coraz nowocześniejszy, oferując swoje usługi dla szerokiej gamy klientów w różnym wieku.