Udane Święta: Mieszkańcy Sandomierza świętują Wigilię na wspólnym spotkaniu zorganizowanym przez urząd miasta

W dniu dzisiejszym, 20 grudnia, mieszkańcy Sandomierza zebrali się na specjalnej Wigilii miasta. Urząd Miasta Sandomierz zorganizował to wydarzenie dla wszystkich chętnych, z myślą przede wszystkim o osobach doświadczających samotności oraz tych, którzy są w potrzebie.

Burmistrz miasta, Marcin Marzec, podczas spotkania podkreślił, że jest to okazja do wyrażenia jedności i solidarności społecznej. Przypomniał również, że Sandomierz to silna i jednolita społeczność, a miłość do miasta jest silnie zakorzeniona w sercach mieszkańców. Wyraził swoje życzenia związane z nadchodzącymi świętami – żeby radosna atmosfera Bożego Narodzenia była obecna nie tylko aż do Dnia Trzech Króli, ale przetrwała cały nadchodzący rok.

Mieszkańcy Sandomierza, którzy wzięli udział w tej wspólnej uroczystości, szczerze podzielili się swoimi odczuciami z naszą reporterka. Opowiadali, jak ważna jest dla nich ta wspólna wigilia; jest to czas, kiedy mogą się spotkać z innymi, porozmawiać i poczuć wyjątkową atmosferę świątecznej bliskości. Według sandomierzanki, takie wspólne wydarzenia są niezwykle potrzebne, szczególnie w okresie świąt, ale powinny odbywać się częściej, niezależnie od okazji.