Oficjalne ważenie zawodników i konferencja prasowa przed galą boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night 25 w Sandomierzu

Sandomierz stał się miejscem, gdzie odbyło się oficjalne ważenie bokserów oraz konferencja prasowa związana z galą boksu olimpijskiego, znaną jako Suzuki Boxing Night 25. To sportowe wydarzenie zaplanowano rozpocząć o godzinie 20:00, a transmisję na antenie TVP Sport przewiduje się na 20:30.

Konferencja i ceremonia ważenia zawodników to dwa kluczowe wydarzenia poprzedzające galę boksu w malowniczym Sandomierzu. Wśród obecnych gości znaleźli się Marcin Piwnik, pełniący funkcję starosty powiatu sandomierskiego oraz Katarzyna Knap-Sawicka, odpowiedzialna za promocję kultury, sportu i turystyki w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu.

Reprezentacja Polskiego Związku Bokserskiego na tym evencie była również mocno liczna. Wśród nich znalazł się Grzegorz Nowaczek, prezes związku pochodzący z Kielc. Obecni byli także Roman Szlagowski, wiceprezes ds. zagranicznych PZB oraz Łukasz Dybiec, pełniący funkcje wiceprezesa ds. marketingu PZB, a zarazem prezes Świętokrzyskiego Związku Bokserskiego.

Cała konferencja była niejako rozgrzewką do nadchodzącej gali boksu Suzuki Boxing Night 25, która z pewnością przyciągnie wielu fanów tej dyscypliny sportu do Sandomierza.