Carrefour kontynuuje najem w centrum handlowym Galeria Sandomierz na kolejne 5 lat

Centrum handlowe Galeria Sandomierz niedawno przekazało informację o przedłużeniu wynajmu przestrzeni przez Carrefour, który jest ich kluczowym najemcą od 2009 roku. Umowa została przedłużona na następne 5 lat, co zdecydowanie świadczy o pozytywnej współpracy.

Maxim Shkolnick, partner generalny Focus Estate Fund wyraził zadowolenie z kontynuacji umowy z Carrefour. Jako jedna z najsłynniejszych międzynarodowych marek, Carrefour konsekwentnie przyczynia się do znakomitych wyników centrum handlowego. W ostatnich latach obserwowano wzrost obrotów o niemal 5% rok do roku, co potwierdza efektywność strategii zarządzania najemcami.

Shkolnick podkreśla, że takie osiągnięcia są wynikiem starannie przemyślanej polityki najmu, efektywnego zarządzania zapasami oraz inwestycji w rozbudowę samego obiektu. Elementem strategii były także nowoczesne metody marketingu cyfrowego. W ciągu ostatniego roku portfolio najemców centrum zostało znacznie poszerzone o marki takie jak Dealz i Pepco. Ponadto dokonano renowacji sklepu CCC zgodnie z nową koncepcją.

Shkolnick wyraził również wdzięczność dla WhiteStar za ich nieocenione usługi. Podpisana umowa z Carrefour jest dowodem na ich doskonałą pracę.