W Sandomierzu zainaugurowano sezon motocyklowy z udziałem setek motocyklistów

Głośne dźwięki silników oraz tłumy motocykli wypełniające Bulwar Piłsudskiego w Sandomierzu oznajmiły rozpoczęcie nowego sezonu motocyklowego. Impreza, która odbyła się 1 maja, przyciągnęła tyle osób, że trudno było znaleźć wolne miejsce. Do uczczenia początku sezonu zaprosili wszystkich miłośników dwóch kółek Moto-Sandomierz oraz Starostwo Powiatowe, obie instytucje będące częścią Sandomierskiego Stowarzyszenia Motocyklowego.

Tegoroczna inauguracja to już szósta edycja wydarzenia organizowanego na bulwarze nad Wisłą w malowniczym Sandomierzu. Idealne warunki atmosferyczne i urok tzw. Królewskiego Miasta sprawiły, że miejsce zgromadziło ponad dwa tysiące motocykli.

Motocykliści, którzy przybyli na to wydarzenie, nie tylko z lokalnego regionu ale również z całej Polski, pokazali swoje pragnienie świętowania inauguracyjnego dnia razem. Wśród obecnych byli reprezentanci z województw takich jak świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie czy małopolskie. Nie zabrakło również fanów jednośladów z stolicy kraju – Warszawy oraz innych polskich miast i miejscowości.