Kolejna giełda samochodowa w Sandomierzu zakończona sukcesem

Giełda samochodowa odbyła się siódmego stycznia. Wielu mieszkańców Sandomierza przyszło, aby kupić różności. Na giełdzie samochodowej można kupić praktycznie wszystko. Przychodzą handlarze ze swoimi produktami oraz tym, co zakupili bezpośrednio od producentów.

Co jeśli nie zdążyliśmy kupić niczego na giełdzie? Nic stracone, bo kolejna odbędzie się już w następną sobotę. Cosobotnia giełda jest już tradycją i zawsze cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem.

Wiele osób docenia też ofertę gastronomiczną na giełdzie. Można zjeść hotdoga, hamburgera czy zapiekankę. Taka opcja przyciąga nawet osoby, które wcale nie mają ochoty niczego kupić, a jedynie chcą zjeść dobry fast-food.

Czym jest giełda samochodowa?

Na czym tak w ogóle polega giełda samochodowa? Nie chodzi o handel samochodowy, a o to, że handlarze przyjeżdżają swoimi pojazdami i nimi przywożą swoje towary. Zatrzymują się i wyciągają to, co mają do sprzedania.

Potencjalni kupcy chodzą sobie między stoiskami handlarzy i oglądają, w co można się zaopatrzyć.

Interesuje Cię, co dzieje się w Sandomierzu? Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach z ostatniego miesiąca. Przeczytaj o spotkaniu wigilijnym, jakie odbyło się w Bursie Szkolnej w Sandomierzu.